Auto Klima Poznań - Czyszczenie klimatyzacji samochodowej

Naszą specjalnością są, poza serwisem opon, naprawy i okresowe przeglądy klimatyzacji samochodowych, wszystkich marek. Dzięki bogatemu doświadczeniu w wykonywaniu diagnostyki klimatyzacji samochodowej, nasza załoga doskonale radzi sobie z każdym zadaniem.


Napełnianie klimatyzacji samochodowej

W naszej ofercie profesjonalne napełnianie klimatyzacji w samochodzie, czynnikiem chłodniczym renomowanych producentów takich jak: Honeywell i DuPont
Diagnoza klimatyzacji

- w przypadku niesprawnej klimatyzacji samochodowej świadczymy usługę polegającą na zdiagnozowaniu usterki i wycenę kosztów naprawy. Przeprowadzana przez nas diagnostyka klimatyzacji samochodowej opiera się specjalistycznych testach, których wyniki pozwalają na podjęcie skutecznych działań naprawczych.


Diagnoza niedziałającej klimatyzacji wynosi 260 zł brutto, czas usługi od 1 -2 h


Napełnianie klimatyzacji samochodowej w oldtimerach i youngtimerach wyposażonych w układ na stary czynnik chłodniczy R12- stosujemy renomowany zamiennik.

Napełnianie klimatyzacji w najnowszych samochodach osobowych, wyposażonych w nowy czynnik chłodniczy - R1234yf

Naprawa klimatyzacji samochodowej

Naszą mocną stroną jest serwis klimatyzacji samochodowej :

- wymiana sprężarek,
- wymiana i dorabianie przewodów chłodniczych,
- wymiana filtrów osuszaczy,
- wymiana dysz dławiących,
- wymiana skraplaczy (radiatorów)

Zapewniamy oryginalne części oraz ich tańsze zamienniki.

Na wykonaną naprawę klimatyzacji samochodowej, udzielamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji.

Nie wykonujemy montażu klimatyzacji w samochodach, ze względu na nie opłacalność takiej inwestycji dla klienta, jak i dla warsztatu. (lepiej jest zakupić auto wyposażone w Klimę)


Przeglądy klimatyzacji samochodowej

Zapraszamy Państwa na przegląd klimatyzacji samochodowej co 2 lata.


W ramach którego:


Nasza załoga wymieni czynnik chłodniczy, osuszy układ ,doleje oleju sprężarkowego, który smaruje kompresor klimatyzacji, sprawdzi poprawność działania poszczególnych elementów wykonawczych klimatyzacji takich jak: sprężarka, wentylator dmuchawy wewnętrznej, wentylator skraplacza.


Oczyści skraplacz i zmierzy temperaturę chłodzenia wewnątrz samochodu. Przegląd potrwa około jednej godziny.


Dezynfekcja klimatyzacji samochodowej (odgrzybianie klimatyzacji samochodowej)

Zapraszamy Państwa także, na ważną usługę serwisową, jaką jest czyszczenie, dezynfekcja klimatyzacji samochodowej, czy też odgrzybianie klimatyzacji, która powinna być wykonana minimum raz w roku, a w niektórych markach samochodów od 2 do 4 razy (pojazdy z zaawansowanymi układami klimatyzacji, dwu i trzy strefowe, w których układ klimatyzacji pracuje przez cały rok w trybie automatycznym. Nie ulega wątpliwości, że systemy klimatyzacyjne są szczególnie narażone na ataki grzybów oraz mikroorganizmów, warto więc cyklicznie inwestować w odgrzybianie klimatyzacji samochodowej aby cieszyć się jej sprawnym działaniem niezależnie od pory roku. Rekomendowanym rozwiązaniem jest ozonowanie klimatyzacji, które przynosi satysfakcjonujące rezultaty oraz jest bezpieczne dla zdrowia i środowiska.


Dezynfekcje i czyszczenie klimatyzacji wykonujemy najnowszymi metodami : chemiczną , ultradźwiękową lub ozonową w zależności od stopnia zagrzybienia i od rodzaju auta. Dzięki temu masz pewność, że przeprowadzana przez naszą firmę dezynfekcja klimatyzacji samochodowej przyniesie efekt zgodny z oczekiwaniami. Gwarantujemy, że decydując się na ozonowanie klimatyzacji we współpracy z nami, z Twojego samochodu zostaną usunięte wszelkie szkodliwie mikroorganizmy oraz przykre zapachy.


Oferujemy również dezynfekcję klimatyzacji przy zastosowaniu urzadzenia generujacego ultradźwięki wraz z dodatkowym płynem dezynfekujacym (metoda ultradźwiekowo-chemiczna). Metoda ta jest stosowana w autach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do wymiennika chłodu (parownika).


Ponadto stosujemy też metodę chemiczną, polegajacą na bezpośrednim spryskaniu powierzchni wymiennika chłodu specjalnym płynem dezynfekującym. Metoda ta jest stosowana tylko w autach z bezpośrednim dostępem do wymiennika (parownika).


Produkty do czyszczenia klimatyzacji samochodowej Naprawa klimatyzacji Przyżąd do naprawy klimatyzacji

Usługa trwa od 0,5 do 1 h i nie wchodzi w skład przeglądu 2 letniego.

SPAWANIE RUREK ALUMINIOWYCH OD KLIMATYZACJI

Nowa usługa w Kaczor Serwis :
spawanie rurek aluminiowych i innych części od klimatyzacji samochodowych metodą TIG na miejscu. Duże doświadczenie oraz dostęp do specjalistycznego sprzętu sprawiają, że przeprowadzana przez nas naprawa przewodów klimatyzacji samochodowych odznacza się wysoką skutecznością oraz pozwala przywrócić układ klimatyzacji do sprawnego działania. Wykonujemy także dokładne uszczelnianie klimatyzacji, zapewniając maksymalny poziom zabezpieczenia całego systemu.

Spawanie rurek Spawanie rurek

Wymiana filtra kabinowego - wymiana filtra przeciwpyłkowego

Przy okazji wykonywania dezynfekcji, czyszczenia klimatyzacji samochodowej, lub przeglądu polecamy wymianę filtra kabinowego, który jest odpowiedzialny za oczyszczenie powietrza wewnątrz auta z cząsteczek sadzy, kurzu i pyłu.


Filtry kabinowe powinny być wymieniane minimum raz na rok, najlepiej na wiosnę lub na jesień. Zabrudzony filtr może blokować przepływ powietrza dmuchawy wewnętrznej lub powodować nadmierne parowanie szyb w samochodzie. Stosujemy oryginalne filtry papierowe , jak i z aktywnym węglem , które oprócz filtrowania powietrza zatrzymują część zapachów zewnętrznych.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera, którego specjalizacją jest diagnostyka klimatyzacji samochodowej, „Kaczor Serwis” stanowi optymalne rozwiązanie. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, tak aby w jak największym stopniu zaspokajać oczekiwania klientów. Gwarantujemy, że decydując się na współpracę z nami regeneracja przewodów klimatyzacji oraz sprawdzenie poprawności działania całego systemu zostaną przeprowadzone rzetelnie i terminowo.


Filtry


Cennik Usług Auto Klima - pobierz cennik 

Artykuł: Dezynfekcja klimatyzacji - pobierz artykuł 
Artykuł: Klimatyzacja samochodowa - pobierz artykuł 


Dla klientów: wykonujących naprawę klimatyzacji samochodowej udostępniamy Auto Zastępcze na czas naprawy – bezpłatnie!
Warunek: auto należy oddać czyste i zatankowane paliwem.

Zastępcze