Naszym najważniejszym zadaniem jest dostarczanie Państwu usługi o jak najlepszej jakości, nie spotykanej w innych warsztatach.


Gwarantujemy przyjęcie do warsztatu o określonej godzinie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.


Szanujemy cenny czas klienta.


Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami warsztatowymi aby sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.


Każdemu klientowi zapewniamy komfortowe warunki oczekiwania na usługę w naszej kawiarence , gdzie można poczytać prasę , wypić herbatę lub kawę , połączyć się z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej lub zagrać w elektronicznego pin-balla , a wszystko to całkowicie bezpłatnie.


A teraz kilka słów na temat jakości usług:


Branża klimatyzacja samochodowa


Stosujemy procedury fabryczne przy obsłudze klimatyzacji ( odpowiednie czasy próżni, jakość i Ilość oleju sprężarkowego, dawka środka UV ,dawka środka chłodniczego )


Każde auto dokonujące przeglądu klimatyzacji ma zaaplikowany środek UV , który ułatwia znalezienie miejsca nieszczelności układu przy pomocy lampy UV ( bezpłatnie- standard KACZOR )


Jako jedni z niewielu warsztatów stosujemy oryginalny czynnik chłodniczy R-134a Du Pont , a nie chińskie produkty.


Przy wykonywaniu dezynfekcji klimatyzacji ( odgrzybianiu ) stosujemy najnowocześniejsze metody dostępne na rynku, tak aby nie zniszczyć dużej ilości elektroniki w samochodzie.


Dezynfekujemy przy pomocy:


 • Generatora ozonu ( bez użycia środków chemicznych) metoda ta jest polecana użytkownikom ,którzy mają świadomość , że aby bezpiecznie korzystać z klimatyzacji trzeba ją ozonować minimum 2 razy w roku od samego początku eksploatacji.

 • Ultradźwięki to połączenie środka chemicznego i generatora ultradźwięków. Jest to mocniejsza metoda od ozonowania. Środek chemiczny jest rozprowadzany w kabinie samochodu w postaci pary ultradźwiękowej , która dociera w najdalsze zakamarki układu klimatyzacji i skutecznie eliminuje grzyby oraz pleśń. ( stosujemy tylko oryginalne środki chemiczne renomowanych firm )

 • Poczekalnia


  Poczekalnia2


  Serwis opon


  Branża wulkanizacja serwis opon


  Przy wymianie opon staramy się ,tak wykonać usługę ,aby nigdy nie zniszczyć cennych felg aluminiowych i opon. W tym celu, myjemy felgi maszynowo przy pomocy plastikowego granulatu i wody , lub jeśli felgi na to nie pozwalają ,ze względu na ich kształt , to myjemy je ręcznie.


  Później koła trafiają na zaawansowane montażownice, niemieckich firm Hoffman i Bosch ( mercedes wśród narzędzi )


  Po przełożeniu opon na felgach aluminiowych , trafiają na najbardziej zaawansowaną wyważarkę do kół na świecie : Hoffman Optima , która wyważa koła przy pomocy 3 kamer CCD i 3 wiązek lasera .


  Po wyważeniu ,każde koło jest sprawdzane w specjalnej kąpieli wodnej , aby wyeliminować jakiekolwiek nieszczelności przed założeniem na samochód ( inne warsztaty tego nie robią )


  Po zamontowaniu, koła są przykręcane najpierw ręcznie , później kluczem pneumatycznym, a następnie jeszcze raz są dokręcane ręcznie , aby nigdy nie doszło do samoistnego odkręcenia koła.


  A teraz na koniec jeszcze ostatnia pielęgnacja felg ,aby ładnie się prezentowały i były czyste ( nie zostawiamy brudnych śladów ) wycieramy je do czysta ( inne warsztaty tego nie robią ) W końcu pakujemy opony we worki i wkładamy je do auta ( klient, nie musi dźwigać opon i brudzić sobie auta )


  Cała operacja trwa ok. 30 do 40 minut w tym czasie klient wypoczywa w naszej kawiarence popijając kawkę.


  Przy wydaniu samochodu, klient jest informowany o stanie technicznym opon i felg ( np. jeśli felgi są trochę pokrzywione lub zdeformowane , a opony nadają się na ostatni sezon )


  Na tym polega jakość obsługi w KACZOR SERWIS. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego warsztatu .


  Tomasz Kaczor